Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

Heryerde Giris Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi
Heryerde Giris Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

 

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐

Suç Oluşturan Hareketler

Giriş yapan kullanıcıların hepsi siteye zarar vermeyeceğini, maddi ve manevi olarak doğabilecek zararlardan sorumlu olacaklarını kabul eder. Kabul etmeyen kullanıcılar siteden derhal çıkış yapmalıdır.

  • Site üzerinde herhangi bir yasadışı kod çalıştırmaya çalışmak,
  • Özgün içeriklerin izinsiz olarak kopyalanması, başka site üzerinde yayınlanması,
  • Yasadışı yollarla siteyi ele geçirme çabası,
  • Site yavaşlatıcı DDos ve benzeri eylemlerde bulunmak,

Yukarıdaki maddelerde bulunulan eylemler karşısında site yasal sorumlulukları gereği karşı aksiyon alabilir. Site avukatları ile gerekli hukuk kuralları çerçevesinde dava sürecine gidilebilir.

Siteye Kaydol

Site Yükümlülükleri

Gizlilik politikamız gereği kullanıcı bilgileri ve dataları tamamen gizli tutulur. Herhangi bir kurum, kuruluş, organizasyon yada reklam ağı ile paylaşılmaz. Site kullanıcı bilgilerini satmayacağını garanti eder. Sitemiz ziyaretçilerden herhangi bir kişisel bilgi talebinde bulunmaz. İsim ve soyisim bilgisi, adres ve türkiye cumhuriyeti kimlik numarası gibi bilgiler istenmez. Site dışarısındaki sitelere verilebilecek bu tarz bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.

Paylaşılan içeriklerin doğruluğu garanti edilmez. Güncellenemeyen içerikler, hatalı yazım kuralları, yanlış bilgiler olabilir. Bu durumlarda bize yazın kısmından bilgi verilebilir.

Site performansını arttırmak amacıyla bazı verileri toplayabilir. İçeriklerin kalitesinin belirlenmesi, okunma süreleri, ziyaretçilerin hangi sayfada ne kadar kaldığı ve çıkış yapma süreleri takip edilir. Burada Kissmetrics adlı analitik uygulaması kullanılır.

Ziyaretçi Yükümlülükleri

Sitedeki bilgiler doğrultusunda gerekli aksiyonların alınması tüketici sorumluluğuna girer. Site bilgi amaçlı makale sitesi olarak hizmet vermektedir. Makalelerden elde edilecek olumlu yada olumsuz düşünceler, atılabilecek adımlar ziyaretçi nezdinde ve takdirindedir. Kazanımlar kişisel olarak kendilerine yazılır ve kayıplarda kişilerin kendi aleyhinedir. Bu bağlamda üçüncü şahıs ve websitesi olarak yaşanabilecek pozitif ve negatif işlemlerden site sorumlu tutulamaz.

Siteye Kaydol