İDDAA KUPON SORGULAMA 35 HANE

İDDAA KUPON SORGULAMA 35 HANE

İddaa kupon sorgulama ile konuya değinirsek belki de daha isabetli karar vermiş oluruz. İlk olarak oynadığımız iddaa kupon sorgulama işlemi yapmak için iddaa’nın resmi web sitesine üyelik işlemi başlatmamız gerekiyor. Eskiden bu sistemde üyelik falan istenmemekteydi. Fakat kendini her zaman güncelleyen iddaa sistemini değiştirdi ve bir dizi yenilikler getirerek kupon sorgulama işlemlerinde üyelik hesabı açmayı gerekli hale getirdi.  Fakat bu sizin gözünüzü korkutmasın üyelik açmak son derece kolay ve ücretsizdir. Hatta dilerseniz facebook adresiniz üzerinden de üyeliğinizi aktif edebilirsiniz. Bu işlemler son derece erişim yönünden kolay olduğu için istediğiniz zaman kuponunuzu sorgulama yapabilirsiniz.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐

İddaa kupon sorgulama 35 hane pek çok futbol sever tarafından merak edilen konular arasında olmaktadır. İddaaa sistemine üyelik işlemlerini tamamladıktan sonrasında sistemde kupon sorgulama sekmesine giriyoruz ve kuponumuzun ilk 35 hanesini sisteme girerek bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde işlem yaparak ikramiyeyi kazanıp kazanmadığımızı internet üzerinden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu işlemler için bayilere bile gitmenize gerek kalmadan ve hatta dilerseniz telefonunuz ya da tabletiniz üzerinden mobil uygulamasını indirerek çok daha basit ve hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. Üstelik bütün bunların ücretsiz oluşu para kazanmak isteyen spor severler için ayrı bir avantaj.

Bunların yanında birde iddaa barkod sorgulama işlemi vardır. Aslına bakılırsa bu işlemde aynı yola çıkmaktadır. Kimileri barkod diyor kimileri kupon sonuçta amaç biletimizin tutup tutmadığı hakkında bilgi edinmek bunun için yukarıdaki adımları size anlattığımız şekilde uygularsanız dilediğiniz zaman sorgulama yapabilirsiniz. Eskiden bilindiği üzere bu tür işlemler teknolojik olarak fazla gelişmediği için sadece iddaa bayileri aracılı ile yapılabiliyordu. Şimdilerde ise çeşitli hizmet veren internet sitelerine üyelik yapmanız dahilinde bildirimleri aktif ederseniz bu sizi önceden uyarmış olacaktır.

Siteye Kaydol

Celtabet217 Giriş

İddaa oyanayan herkesin aklında tek bir soru vardır, o da “ne kadar kazandım?” sorusudur. Bu sorunun cevabını öğrenmek oldukça basittir. Bugüne kadar Celtabetüzerinden yapılan iddaa kuponları Celtabet216 adresinden yapılıyor ve sorgulanıyordu. Şimdi 35 haneli kuponu sorgulama işlemleri için Celtabet217 adresine giriş yapmanız gerekmektedir.